פרטי האירוע


לימור שפירא-פניני המחזמר
כשהאופרטה והמיוזיקל נפגשים.
מסע בזמן מהאופרטה דרך להיטי מחזות הזמר הגדולים.

"עם קול גדול מהחיים, יופי, כשרון, הומור וחן רב מגישה הזמרת והשחקנית בעלת הקריירה הבינלאומית, לימור שפירא, מסע מרתק ומהנה מהמאה ה-19 ועד היום כולל כל להיטי מחזות הזמר הגדולים (פנטום האופרה, כנר על הגג, סיפור הפרברים, גברתי הנאווה, צלילי המוסיקה, סיפורי הופמן ועוד). היא מבצעת במופע גם את להיטיהן של אמה שפלן ושרה ברייטמן". 

לימור מככבת בימים אלו במחזמר "צלילי המוסיקה"(אם המנזר), מעלה ערב משותף עם נתן דטנר "המיוזיקל היהודי", ערב משותף עם ששי קשת "הלילה טוב לרקוד", ערב עם גיל שוחט, ערב עם צחי סיטון "הערב מחזמר" וכן מופע עם דודה מולי שפירא (גלי צה"ל). שיחקה בתיאטרון הקאמרי ובבית לסין, דיבבה את מיטב התפקידים הראשיים של סרטי דיסני (קולן, בדיבוב ובשירה, של:שלגיה, היפהפיה הנרדמת, אמא של במבי, אמא גוטל ב"פלונטר", הכינה נחמה, "דוכסית" ב"חתולים בצמרת",אנסטסיה ועוד), כיכבה בתפקידים הראשיים במחזות זמר רבים בארץ ובעולם (אנני, צלילי המוסיקה, גבירתי הנאווה, ברנשים וחתיכות, בין הצלצולים, פנטסטי, קול נדרי ועוד), הופיעה במשך שנים עם דודו פישר. מרבה להופיע בחו"ל (בוומבלי, בלינקולן סנטר ועוד) עם התזמורות הגדולות בעולם (הסימפונית

של לונדון, הפילהרמונית של ליטא ועוד) ובארץ (עם הפילהרמונית, הסימפונית ירושלים, הסימפונית הישראלית רשל"צ, סימפונט רעננה, סימפונית חיפה ועוד). הייתה שופטת בטלוויזיה ב"כוכב נולד" בליטא ובלטביה וזמרת מפורסמת ומוערכת במדינות הבלטיות.
למדה באוניברסיטת ת"א תיאטרון, מוסיקה(אופרה) וכן בלשנות צרפתית (תואר ראשון) ומשפטים (תואר ראשון). בעלת רישיון עריכת דין. לימור בוגרת הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה (פסנתר) בהצטיינות יתרה ובוגרת לימודי Broadway Musical  (במילגה מלאה) בניו יורק.

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים