תמונת מופע: רומאו ואמא  - תיאטרון הקאמרי

רומאו ואמא - תיאטרון הקאמרי

הצגות תיאטרון
היכל התרבות נס-ציונה (מפת הגעה)
שני, 03 פברואר 2020 20:30
משך 60 דקות
מחיר 85 עד 170 ₪

פרטי ההצגה

רומיאו ואמא

קומדיה ישראלית מרגשת

מאת גור קורן וגלעד קמחי

במוי: גלעד קמחי  I תפאורה: ערן עצמון I תלבושות: אורנה סמורגונסקי

מוסיקה: אמיר לקנר I תאורה: אבי יונה בואנו(במבי)  I וידאו: יואב כהן

משתתפים (לפי סדר הא"ב)

 דולב אוחנה, אלעד אטרקצ'י, רועי אסף, אסנת בן יהודה, ניסו כאביה, שמחה ברבירו, ענת מגן שבו, , שרה פון שוורצה,  גור קורן,  אדוה רודברג, דוד שאול.

ילדות: אמילי מלישבה/ ליה עמרם רוקח/ קלואי מרואלי

לעיירת הפיתוח "תקוות" שבדרום הארץ קרה נס: ששי בן עטר, הכוכב הכי גדול שיצא מהעיר חוזר עכשיו ל"תקוות" כדי לבחור נער מקומי שיגלם את "רומיאו" בהפקה נוצצת של "רומיאו ויוליה".

מולי מלכא, הנער הכי מוכשר בתקוות, כמעט ומקבל את התפקיד הנחשק אבל בשורות רעות לגבי מצבה הבריאותי של אימו זורקות את מולי מהבמה הנוצצת אל המציאות הקשה. הדבר היחיד שנותר לו לעשות כדי לתת לאמא שלו קצת תקווה הוא... לשקר לה שקיבל את התפקיד הנכסף.

המצב אליו נקלע מולי יוצר קומדיה  של שקרים שרק מסבכים אותו יותר ויותר, ולמרות זאת מולי מצליח לסחוף אחריו את חבריו, משפחתו והעיירה כולה כדי לתת לאימו כמה רגעי אושר. זה סיפור על אהבה כל כך גדולה בין ילד לאמא שלו, אפילו גדולה יותר מאהבתם של רומיאו ויוליה.

הקומדיה החדשה של הצמד גור קורן וגלעד קמחי ("ציד המכשפות" "המוגבלים", "השחקנית") המשלבת צחוק ורגש וכמו גם ביקורת על עולם הריאליטי והכוכבים לרגע שהופכים להיות גיבורי התרבות שלנו.

מולי מלכא, נער מוכשר מעיירת פיתוח, רוצה לשמח את אמו החולה ולכן נאלץ לשקר.המצב אליו נקלע יוצר קומדיה של שקרים שרק מסבכים אותו. זה סיפור על אהבה גדולה בין ילד לאימו, המשלב צחוק ורגש וכמו גם ביקורת על עולם הריאליטי והכוכבים לרגע שהופכים להיות גיבורי התרבות שלנו.

 

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים